DFD:

VikiVikiTīmeklis ir uz kopdarbību balstīta hiperteksta vide ar vieglu pieeju informācijai un tik pat vieglu tās labošanu.

Jūs varat izmainīt jebkuru lapu, izvēloties saiti lapas apakšā. VikiVārds ir automātiski izveidota saite no vairākiem kopā sarakstītiem vārdiem ar lielo sākuma burtu. Ja uzkliķēsiet uz jau izvēlētās lapas nosaukuma (šai gadījumā - PalīdzībaIesācējiem), tiks sameklētas visas lapas, kurās ir saite uz šo konkrēto lapu. Neeksistējošas lapas tiek atzīmētas ar jautājuma zīmi (citkārt – renderētas trekniem burtiem sarkanā krāsā); ejiet uz šo vēl neizveidoto lapu un pievienojiet savu termina definīciju vai citu informāciju. Šādi tiek veidotas arī jaunas lapas – ierakstiet jaunu VikiVārds kādā jau esošā lapā, saglabājiet izmaiņas, uzkliķējiet uz jaunās saites un izveidojiet lapu (sīkāk – sk. LapuVeidošanasPalīdzība).

Treniņa nolūkā jūs varat brīvi labot un mainīt VikiSmilšuKaste lapu. Lūdzu, nemainiet citas lapas, kamēr neesat daudzmaz apguvis(-usi), kā darbojas Viki.

Lai uzzinātu vairāk par VikiVikiTīmeklis, palasiet KāpēcVikiIrTikLabs un WikiNature. Skatiet arī WikiWikiWebFaq un OneMinuteWiki. Šis Viki ir daļa StarpViki projekta, kas nozīmē – jūs varat viegli viedot atsauces uz daudzām citām Viki publiskajām lapām.

Labs starta punkts sākumam:

Sīkākai informācijai skatiet PalīdzībasSaturaRādītājs un PalīdzībasIndekss.