DFD:

PagalbaNaudotojams > PagalbaRedagavimo

Puslapio redagavimas

Puslapių pavadinimai gali AtrodytiTaip (tai vadinamasis WikiPavadinimas) arba gali [[Atrodyti taip]] (vadinamoji laisva nuoroda). Jeigu parašote žodį, kuris AtrodoTaip, jis bus automatiškai paverstas į nuorodą. Daugiau informacijos apie tai galite rasti puslapyje PagalbaPradedantiesiems.

Šiuose puslapiuose parašomi elementai (wiki žymėjimas), kuriuos galite naudoti, kad gautumėte tam tikrus formatavimo efektus:

Norėdami paeksperimentuoti su wiki žymėjimu, eikite į WikiSmėliadėžę ir ten paspauskite „RedaguotiTekstą“ puslapio apačioje. Naudokite savo naršyklės funkciją „atverti saistomą objektą naujame lange“ ant žodžio „WikiSmėliadėžė“, kad galėtumėte palikti atvertus pagalbos puslapių ir redagavimo langus vieną šalia kito.

Automatinės juodraščių atsarginės kopijos

Kiekvieną kartą, kai redaktoriuje naudojate mygtukus „Peržiūrėti“, „Patikrinti rašybą“, „Atsisakyti“ ar „Išsaugoti pakeitimus“, moin išsaugo jūsų darbo juodraštinę kopiją. Dažnai naudokite peržiūrą!

Jeigu netyčia paspausite „Atsisakyti“, jūsų komputeris nulūš arba netyčia uždarysite naršyklės langą, juodraščio automatinė atsarginė kopija gali būti lengvai atkurta.

Norėdami atkurti tą juodraštį, paprasčiausiai vėl redaguokite tą puslapį. Jeigu yra juodraštis, atsiras įspėjimo žinutė ir mygtukas „Įkelti juodraštį“. Paspaudus „Įkelti juodraštį“, į redaktorių vietoje esamo teksto bus įkeltas jūsų išsaugotas juodraštis. Galite tęsti įkelto juodraščio redagavimą, tačiau šį kartą pasistenkite jį galiausiai išsaugoti. :)

(!) Nenaudokite mygtukų „Peržiūrėti“, „Patikrinti rašybą“, „Atsisakyti“ ar „Išsaugoti pakeitimus“ prieš „Įkelti juodraštį“, kadangi tuomet perrašysite savo senąjį juodraštį naudjuoju.

Jeigu sėkmingai išsaugojote puslapį, jo vidinė juodraščio kopija daugiau nebėra reikalinga ir bus ištrinta.