DFD:

WikiWikiWeb je kolaborativní hypertextové prostředí, kde je kladen důraz na snadný přístup k informacím a k jejich modifikaci.

Každou stránku lze editovat stisknutím odkazu Edit v dolní nebo horní části stránky. Slova s počátečními velkými písmeny spojená dohromady tvoří WikiNazev, což je hypertextový odkaz na jinou stránku. Kliknutím na zvýrazněný titulek každé stránky se zobrazí seznam stránek, které na ni odkazují. Odkazy na stránky které zatím neexistují jsou zabrazeny červeně nebo uvozeny otazníkem: kliknutím na takový odkaz je možné stránku vytvořit. Toto je jeden ze způsobů, jak vytvořit novou stránku: přidat nový WikiNazev na existující stránku, nechat si zobrazit náhled, kliknout na nový odkaz a vytvořit stránku (více detailů viz NapovedaTvorbaStranky).

WikiPiskoviste je tréninková plocha, kterou lze upravovat, jak je libo. Prosím, zdržte se editací ostatních stránek do doby, než vstřebáte způsob, jakým se na wiki pracuje.

Více o tom, co to je SitWikiWiki si lze přečíst na ProcWIkiFunguje a WikiNature. Rovněž si prohlédněte WikiWikiWebFaq a OneMinuteWiki. Tato wiki je také součástí InterWiki prostoru, což znamená, že je možné jednoduše odkazovat na množství informací dostupných na jiných veřejných wiki stránkách.

Výchozí body ke zjištění a prozkoumání obsahu wiki jsou:

Další nápověda viz NapovedaObsah a NapovedaIndex.